Dunlop weźmie udział w wyjątkowych obchodach 120-lecia marki Harley-Davidson w Budapeszcie

0

Kultowy amerykański producent motocykli Harley-Davidson obchodzi w tym roku 120-lecie swojego istnienia. Jubileusz ten zbiega się w czasie z 40-leciem współpracy z marką Dunlop. Okazją do wspólnego świętowania będzie czterodniowy festiwal H-D120, który odbędzie się na Puskás Aréna w Budapeszcie, w dniach 22-25 czerwca. Podczas tego eventu Dunlop przypomni najważniejsze momenty wspaniałego partnerstwa oraz zaprezentuje najnowszą ofertą opon dopasowanych do ikonicznych modeli Harley-Davidson.

Festiwalowe dni wypełnią koncerty na żywo największych gwiazd sceny muzycznej, pokazy kaskaderskie, wystawy, konkursy, a wszystko w duchu integracji motocyklowej rodziny.

Dunlop będzie ważną częścią tego wydarzenia. Stoisko marki stanie tuż obok głównej sceny. Będzie tam można obaczyć m.in. flagową gamę opon do motocykli Harley-Davidson, którą opracowano w ścisłej współpracy z producentem, a także skorzystać z serwisu opon, w tym m.in. sprawdzić ich stan, a także kupić i zamontować nowy komplet opon Dunlop.

Częścią prezentacji Dunlopa będzie także konkurencja APE Hanger Challenge, w której
odwiedzający będą mogli zmierzyć się z innymi motocyklistami i entuzjastami marki. Dla zwycięzców zmagań organizowanych każdego dnia imprezy przewidziano nagrody w postaci kompletu opon Dunlop.

„Cieszymy się, że możemy dołączyć do Harley-Davidson w tak ważnym wydarzeniu, by wspólnie świętować dziedzictwo obu marek. Podobnie patrzymy w przyszłość, co jeszcze bardziej wzmacnia nasze partnerstwo. Przygotowaliśmy wiele ekscytujących atrakcji, nagród i inspiracji dla motocyklistów,” powiedział Luca Davide Andreoni, Marketing Manager Dunlop Motorcycle w Europie.

Wspólna historia obu marek rozpoczęła się w 1983 r., kiedy to Dunlop po raz pierwszy dostarczył opony do motocykli Sportster i FL. Od tamtej pory najbardziej kultowe maszyny Harley-Davidson, takie jak Fat Boy, Softail i Sportster, są dostępne w opcji z oponami Dunlop. Obecnie marka produkuje szereg modeli ogumienia na zamówienie dla zróżnicowanej gamy motocykli Harley-Davidson.

HD120 jest kontynuacją poprzednich udanych imprez rocznicowych HD w Pradze i Rzymie, na których Dunlop również zaznaczył swoją obecność. Obchody rocznicowe gromadzą społeczność entuzjastów motocykli, których łączy wspólna pasja do marki Harley-Davidson.

Share.

About Author

Comments are closed.